Za ene je kar prekmalu napočilo jutro, drugi  smo komaj čakali, da se začne nov dan.

Po okrepčilnem zajtrku smo se odpravili na smučanje. Dopoldne na snegu nam je hitro minilo. Lačni in prijetno utrujeni smo pojedli kosilo, malo počili, se preoblekli v smučarsko opremo in se vrnili na smučišče. Vsako uro je bila naša smučarska tehnika boljša.  Še malo bolj utrujeni kot dopoldan smo se vrnili v apartmaje, kjer smo napisali dnevnik, igrali različne igre in se odpravili k večerji.

Ko so se kazalci na uri približali številki sedem (zvečer) smo bili vsi na smučišču. NOČNA SMUKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dve uri smučanja pod reflektorji, ki smo jih vsi težko pričakovali.  Po končanem smučanju smo pospravili opremo, se stuširali in se  odpravili k večernemu počitku.

Prijetno utrujeni in bogatejši za novo smučarsko znanje vam sporočamo, da UŽIVAMO!!!!!!!

Ribnica na Pohorju, 4. 3. 2014

GALERIJA SLIK:

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)