Učenci 1. in 2. razreda Podružnične šole Podkum in učenci drugega razreda matične šole smo se od 10. do 14. februarja učili plavanja na bazenu  v Hrastniku. Vsak dan smo se z avtobusom najprej odpeljali do matične šole v Zagorju, kjer smo obiskali šolsko knjižnico. V knjižnici smo si ogledovali in brali različne knjige in revije ter se igrali družabne igre. Kuharice so nam vsak dan pripravile zajtrk, nato smo se  skupaj z vrstniki z matične šole odpeljali na hrastniški bazen. Učenci so se prilagajali na vodo, vadili različne tehnike plavanja, skakali v vodo, se igrali različne igrice, predvsem pa se dodobra naužili vode. Teden smo preživeli delavno in zabavno, učenci pa so osvojili še priznanja – delfinčke in konjičke za uspešno opravljen plavalni tečaj.

Učiteljica z učenci

GALERIJA SLIK:

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)