V soboto 18.1. je bilo v Mariboru državno tekmovanje BOBER (utrinki).  Bober je mednarodno tekmovanje v računalniškem razmišljanju in pismenosti, ki se ga je letos v Sloveniji udeležilo več kot 9500 otrok in osnovnih šol. Osnovnošolci so tako tudi na naši šoli lahko tekmovali v skupini “BOBRČEK” in “MLADI BOBER”  ter dosegli odlične rezultate.

REZULTATI LETOŠNJEGA TEKMOVANJA BOBER

BRONASTO PRIZANJE SO DOSEGLI:
Kategorija “BOBRČEK”:

Pikelj Ema

Peterlin Marko

Maurer Eva

Stegenšek Živa

Eberl Črt

Vozelj Tilen

 

kategorija “MLADI BOBER”

Bregar Žiga

Razboršek Luka

Nimac Janez

Buatara Tinkara

Razboršek Klara

Glede na dosežene točke, se je na državno tekmovanje uvrstila EMA PIKELJ. V Mariboru je izmed 91 finalistov dosegla najboljši rezultat.  S tem je postala zmagovalka svoje tekmovalne skupine “Bobrček” in prejela ZLATO PRIZNANJE.

Ogled rezultatov državnega tekmovanja

Za dosežke vam še enkrat, posebej pa Emi iskreno čestitam!!

Mentor Aleš Prapertnik

podelitev zlatega priznanja

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)