V četrtek, 3. 5. 2012 bodo imeli učenci 8. razredov tehniški dan. Izvedli bomo 3 delavnice na temo poklicnega usmerjanja.

Učenci 8. a razreda se dobijo ob 7.20 uri pred Sparom in se skupaj z razredničarko odpravijo v prostore Ljudske univerze (CIPS). Sledita dve delavnici v šoli (Predstavitev RCR – učilnica Mat1 in Moja izbira.si – računalniška učilnica). Aktivnosti bodo zaključene do 11.50 ure.

Učenci 8. b razreda pridejo v šolo ob 8.10 uri. Najprej jim bo v učilnici Mat1 predstavljeno delovanje Regionalnega centra za razvoj, potem se bodo skupaj z razrednikom odpravili na Ljudsko univerzo (CIPS). Zadnja delavnica bo potekala na šoli – v računalniški učilnici (Moja izbira.si). Aktivnosti bodo potekale do 12.40 ure.

Učenci 8. c razreda pridejo v šolo ob 9.05 uri na malico. Malici sledi predstavitev RCR (učilnica Mat1) in delavnica Moja izbira.si (računalniška učilnica). Potem se bodo skupaj z razredničarko odpravili v prostore Ljudske univerze (CIPS). Z delom bodo zaključili ob 13.30.

Učenci naj prinesejo s seboj pisalo in beležko za morebitne zapiske.

 

 

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)