JUTRANJE VARSTVO; PODALJŠANO BIVANJE

Na matični šoli imamo jutranje varstvo za učence 1. razreda   organizirano od 5.30 ure dalje,  na PŠ Podkum pa od 6.30.

Podaljšano bivanje je organizirano skladno s predmetnikom. Vključevanje učencev v program je prostovoljno. Vsak oddelek samostojno vodi učitelj, ki  se neposredno povezuje z učitelji osnovnega programa.

Prijavljeni učenci od 1. do 5. razreda so po končanem pouku vključeni v oddelek podaljšanega  bivanja, kjer so lahko  do 16.05.

V OPB so vključeni tudi učenci PŠ Podkum, kjer so do 14.15 ure in učenci Čemšenik, kjer so lahko do 14.55.

VARSTVO UČENCEV PRED ZAČETKOM POUKA

Na avtobusni postaji učence 1. razreda iz Čemšenika zjutraj počaka in po končanem pouku pospremi na avtobusno postajo učiteljica.

Za učence od 1. do 9. razreda, ki se zjutraj pripeljejo z avtobusom iz Podkuma in Trbovelj in za učence od 2. do 5. razreda, ki pridejo v šolo do 7.30, je organizirano varstvo.

Na PŠ Podkum in PŠ Čemšenik je varstvo učencev vozačev organizirano vsak dan pred poukom od 6.50 do 7.55.