V okviru projekta Erasmus+ sem od 14. 11. do 19. 11. 2022 sodelovala na mednarodnem izobraževanju ICT and Outdoor Teaching and Learning na Hrvaškem. Skupaj z učitelji iz Portugalske, Španije, Finske in Grčije sem bila nastanjena v Splitu. Predavatelj je prihajal iz Južnoafriške republike, ki se je pred dvema letoma preselil v Zagreb.

Rdeča nit izobraževanja so bile delavnice, kako uporabljati sodobno tehnologijo pri pouku na prostem. Ugotovili smo, da je na tem področju potrebno še marsikaj postoriti, saj obstaja dosti več aplikacij in spletnih strani, ki so namenjene poučevanju v učilnicah. Ampak z iznajdljivostjo in voljo jih je mogoče uporabiti tudi izven učilnic.

Prosti čas smo obogatili z ogledom čudovitega starega dela Splita, sprehodom do gozdnega parka Marjan (razgledna točka Splita) in z izletom v Trogir.

Polona Kovač,
učiteljica matematike in tehnike

ErasmusPlus
(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)