Za nami je zanimivo, pestro šolsko leto, ki nam je prineslo mnoge izzive pa tudi lepe trenutke in uspehe. Pred nami so težko pričakovane poletne počitnice. Čestitke vsem učenkam in učencem za uspehe in dosežke, hvala staršem, hvala vsem zaposlenim na šoli. Zaključek mora biti takšen, kot se spodobi. Za to so poskrbeli učenci 6. c-razreda z razredničarko Tino, ki so pripravili zaključno prireditev od dnevu državnosti in zaključku šolskega leta. Posebna zahvala gre tudi učiteljicama Urški in Dunji.

Po prireditvi so razredniki še podelili spričevala ter priznanja, nato pa je šolski zvonec le naznanil konec. Tako smo zaključili naše celoletno dogajanje na Osnovni šoli Ivana Skvarče Zagorje ob Savi.