Danes smo komaj dočakali zajtrk, saj je bil na meniju čokolešnik, ki ga imamo vsi radi.

Nato smo se pripravili za plavanje in se z avtobusom odpravili v Radence. Pot hitro mine, saj traja le 15 minut. Med vožnjo lahko opazujemo panonsko ravnino in se čudimo, da nimajo nobenih hribov tako kot pri nas doma. Na bazenu zelo uživamo in se učimo pravilnih tehnik prsnega in hrbtnega plavanja.

Po kosilu smo komaj pričakali, da so nam učiteljice dovolile izbrati sladkarijo in se zasluženo posladkati.

Popoldne smo se razdelili v dve skupini. Ena se je odpravila na orientacijski pohod, druga pa je spoznavala prekmurske jedi in se preizkusila v kulinariki. Pekli smo perece, ki smo jih po večerji pojedli. Prav zares so nam šle v slast.

Sledila je tombola z glavnim dobitkom pralnim strojem. Nagrada ni bila podarjena, ker sta bila zmagovalca dva.

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)