(George Santayana)

Danes smo se učenci podružnične šole Čemšenik svečano oblekli, saj nas je po dolgem času čakal nastop. Čisto pravi nastop na pravi paradi. Nastopali smo na Paradi učenja, ki jo je ob 60-letnici svojega delovanja organizirala  Zasavka ljudska univerza.  Nastopa smo se resnično veselili in z veseljem vadili. Da pa smo dan resnično izkoristili, nas je gospod Milan Razboršek popeljal na ogled po galeriji Medija in nas peljal tudi  v spominsko sobo Ladka Korošca. Potem nas je pot ponesla še do knjižnice Mileta Klopčiča, kjer so nas sprejele prijazne knjižničarke. Prebrale so nam zgodbo o racmanu, ki je jedel knjige, nam pripovedovale  o Francetu Bevku in o Bralni znački.  Čisto za  konec pa smo izdelali vsak svoje knjižno kazalo. Polni lepih vtisov smo se odpeljali nazaj v Čemšenik.

(Skupno 17 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost