PRIDITE PO KNJIGE!

BEREMO SKUPAJ …

V svetu pravljic se igramo. Ustvarjamo in raziskujemo čisto vse.

BEREM SAM, ITAK!

Ob knjižnih pustolovščinah spoznavam svet, se učim, zabavam, družim s prijatelji in z vrstniki ter uspešno preskakujem bralne stopničke.

ŽE VEM, ZAKAJ in KAJ BEREM!!

Ob knjižnih junakih spoznavam, kdo sem in kaj hočem, ter odkrivam, kako se vrti ta svet. Berem za svoj lajf!

Dragi učenci, spoštovani starši!

Ker je šola že čisto predolgo zaprta (in nekaj časa še bo), ker je knjigam na policah v šolski knjižnici dolgčas brez dotika otroških rok in zvedavih pogledov in ker slutim, da si tudi vi že želite vzeti v roke kakšno novo knjigo, si bo od

TORKA, 17. NOVEMBRA 2020, dalje

mogoče izposoditi gradivo iz naše šolske knjižnice.

V šolo, žal, ne morete. Lahko pa pokličete na telefonsko številko 03 56 69 919 ali napišete sporočilo na alenka.knez@os-iskvarce.si in poveste, kaj si želite izposoditi. Knjige bom  pripravila in vam jih ob dogovorjenem času izročila skozi okno šolske knjižnice ali pred glavnim vhodom v šolo.

Ker imate učenci dopoldan pouk, lahko v tem času pridete po knjige starši.

Učenci ste seveda dobrodošli po pouku (do 14.45).

Če se morda ne oglasim na telefonski klic, ne obupajte, pokličite kakšne pol ure kasneje. Verjetno sem na sestanku ali konferenci.

Knjige, ki ste si jih izposodili preden smo zaprli šolo, lahko tudi vrnete. Prosim le, da jih prinesete v vrečki, ki jo boste lahko pustili tu.

Komaj čakam vaših klicev in sporočil z naročili, predvsem pa komaj čakam vas.

Ostanite zdravi.

Vaša knjižničarka Alenka