Plakat miru je likovni natečaj, ki ga organizirajo Lions klubi po vsem svetu. Letos so učenci 7. in 8. razreda razmišljali o miru, kaj njim pomeni mir in ustvarjali na temo Pot miru (Journey of Peace).

Na natečaj smo poslali 60 plakatov, 60 različnih poti miru. Za razstavo je bilo izbranih 31 plakatov, ki bi jih sicer razstavili v prostorih KC Delavski dom Zagorje, kot je bil običaj v preteklih letih. Zaradi posebnih razmer pa so se letos v klubu odločili, da bo razstava virtualna, in sicer na Facebook strani Lions Kluba Trbovlje in na spletni strani OŠ Ivana Skvarče.

Komisijo pa so najbolj prepričali plakati učencev:

  1. mesto: Nace Deželak, 7. razred
  2. mesto: Valentina Mal, 8. razred
  3. mesto: Gal Strgaršek, 7. razred

Čestitke!

Barbara Lekše, mentorica

 

 

(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)