Spoštovani!

Odločili smo se, da v okviru razširjenega programa tudi med prvomajskimi počitnicami učencem ponudimo počitniške dejavnosti, le da se bodo tokrat odvijale na daljavo.

Glede na to, da zaradi trenutnih razmer ne smemo zapuščati meja svojih občin in zato med počitnicami ne moremo na izlet, predlagam, da se odpravimo na NAMIŠLJENI IZLET. Navodila o izletu vam pošiljam v priponki.
Strokovnjaki priporočajo gibanje na svežem zraku, prav tako sta hoja in kolesarjenje ZNOTRAJ OBČINE dovoljena, zato pozivam vaše otroke (in tudi vas), da se odpravijo na namišljen izlet in pri tem upoštevajo navodila:
– na namišljen izlet se odpravijo, če so zdravi (torej ne s povišano temperaturo),
– lahko gredo na izlet sami ali v družbi bližnjih sorodnikov (vendar ne v večjem številu),
– če na poti srečajo sošolce, prijatelje ali znance, naj se ne rokujejo ali objemajo, ampak naj si raje pomahajo in držijo medsebojno razdaljo najmanj 2 metra,
– ko pridejo domov, naj si temeljito umijejo roke z milom in toplo vodo
– naj upoštevajo vse ukrepe, navodila in priporočila vlade RS.

Če se vaši otroci odločijo za namišljeno potepanje po Sloveniji, naj le-to fotografirajo in mi pošljejo posnetke.

Hvala in lep pozdrav.
Katja Borštnar