Dragi učenci, spoštovani starši!

Razmere so nas prisilile, da smo zaprli šolska vrata, prenehali z obiskovanjem glasbene šole, ukinili treninge, druženja, skupne sprehode in izlete. Ampak prav te razmere nam po drugi strani dovoljujejo, da več časa preživimo pred računalnikom, tablico ali s pametnim telefonom v rokah. Super, kajne?

Prepričana sem, da se dobro znajdete na družabnih omrežjih, da ste mojstri v igranju igric in iskanju zabavnih vsebin na you tubu in drugod.

Pri iskanju izobraževalnih vsebin, ki bodo pomagale, da na šolo ne boste čisto pozabili, pa vam želimo pomagati s povezavami do gradiv, ki so jih zaradi izjemnih razmer dale na razpolago založbe oziroma smo jih za vas zbrali v spodnjem seznamu. Želim, da jih čim večkrat odprete, delate naloge, se učite, prisluhnete pravljici – do takrat, ko boste od svojih učiteljev dobili natančne zadolžitve.

Družite se na družabnih omrežjih, bodite povezani »online«! Ostanite doma!

Ostanite zdravi!

Vaša ravnateljica, Kristina Renko

BREZPLAČEN DOSTOP DO GRADIV ZA UČENCE

 

 

(Skupno 327 obiskov, današnjih obiskov 1)