Poletne počitnice so hitro minile in komaj smo že čakali, da sošolkam in sošolcem povemo, kaj vse smo doživeli, medtem ko se nismo videli. Učenci od 2. do 9. razreda smo na šolskem dvorišču čakali svoje razredničarke in razrednike, da smo skupaj z njimi vstopili v novo šolsko leto. Dan je bil precej pester, saj nas je, poleg običajnih obveznosti na prvi šolski dan, v jedilnici čakal kuhar Janez Bratovž, kuharski šef v restavraciji JB Ljubljana, ki je pripravil slastne jedi, s katerimi smo razvajali brbončice. Na mizah, obloženih z dobrotami, je bilo tudi bio sadje in bio zelenjava, polnozrnati piškoti in polnozrnat kruh ter druge dobrote.

Še posebej pa si bodo prvi šolski dan zapomnili prvošolčki, saj so na ta dan začeli svojo učno pot na naši šoli. Na začetku jih je nagovorila in pozdravila gospa ravnateljica, Kristina Renko, za zabavo je poskrbel čarovnik, ki jih je popeljal skozi svoje trike, obiskal jih je kuža Pazi, učiteljice pa so lepo pripravile razrede za njihov prihod ter poskrbele, da je bilo vzdušje prijetno in sproščeno.

Naj bo to šolsko leto uspešno in prijetno, tako za učence, kot tudi za učitelje.

(Skupno 756 obiskov, današnjih obiskov 1)