SKOK V NOVE DOGODIVŠČINE

In smo zakorakali v novo šolsko leto.  Vsi smo nestrpno pričakovali prvi šolski dan. Komaj smo čakali, da vidimo svoje sošolce, ki so med počitnicami pobegnili, kdo ve, kam. Današnji dan je bil nekaj posebnega. Pridružilo se nam je osem prvošolčkov, ki so uživali v programu, ki jim ga je pripravil čarovnik na matični, ta veliki, šoli v Zagorju. Nič manj pa jim ni bil všeč sprejem, ki so jim ga pripravili že stari, izkušeni šolarji na PŠ Čemšenik. Izkušeni šolarji pravijo, da jih bodo naučili marsikatero neumnost, ki ni v učnem načrtu. Po programu so prvošolci skočili v prvi razred, ostali učenci pa so obujali spomine na poletne dogodivščine.

Učencem želimo uspešen začetek novega šolskega leta. Naj bo to leto uspešno, posuto z dobrimi rezultati  in nepozabnimi dogodivščinami. Bodite radovedni, učitelji nasmejani,  sošolci pa naj vas pričakajo z velikimi objemi. Naj se vam v tem letu vtisne veliko nepozabnih spominov.

Prvi šolski dan na PŠ Čemšenik

 

 

(Skupno 225 obiskov, današnjih obiskov 1)