Spoštovani!

Odločili smo se, da bomo med zimskimi počitnicami v okviru razširjenega programa organizirali naslednje dejavnosti:
– v ponedeljek, 25. 2. 2019: kegljanje ali športne igre za učence od 1. do 9. razreda,
– v torek, 26. 2. 2019: smučanje ali deskanje na snegu za učence od 6. do 9. razreda ter sankanje in druge aktivnosti na snegu za učence od 1. do 5. razreda na Rogli (če ne bo dovolj zainteresiranih učencev smučarjev oz. deskarjev, bomo organizirali sankanje v Kandršah – na Vidrgi),
– v sredo, 27. 2. 2019: drsanje ali športne igre za učence od 1. do 9. razreda.

Vse dejavnosti se bodo odvijale v dopoldanskem času, od 9. ure do 13. ure (v torek, če bo dovolj zainteresiranih učencev in bodo aktivnosti potekale na Rogli, od 7. do 17. ure, v nasprotnem primeru prav tako od 9. do 13. ure). Učenci naj imajo malico s seboj, saj šolske malice ne bo.

Strošek počitniških dejavnosti:
– KEGLJANJE – rezervacija proge: 1 €,
– SMUČANJE / DESKANJE NA SNEGU – smučarska vozovnica: 16 €, avtobusni prevoz: 15 €, priporočamo tudi denar za topli napitek ali SANKANJE in druge aktivnosti na snegu na Rogli – avtobusni prevoz: 15 €, priporočamo tudi denar za topli napitek,
– DRSANJE – izposoja drsalk: 3 €, priporočamo tudi čaj: 1 €.

V kolikor je vaš otrok zainteresiran za katero od ponujenih počitniških dejavnosti, mi to čim prej sporočite preko eAsistenta in zraven dopišite, v katero dejavnost se želi vključiti, saj je število prijav omejeno. V naslednjem tednu bodo zainteresirani učenci dobili prijavnice, s katerimi se bodo vključili v počitniški program ter obvestila s podrobnejšimi informacijami o počitniškem programu.

Za vse dodatne informacije sem vam na voljo preko eAsistenta.

Hvala in lep pozdrav.
Katja Borštnar