V tem tednu smo pri malici ustvarili 18,2 kg, pri kosilu pa 204 kg odpadkov.

Največja količina odpadkov je bila na dan, ko je bila malica samopostrežna, saj je tehtnica pokazala 11,3 kg. Za malico je bilo je bilo na razpolago veliko jedi, očitno pa ste pretiravali s količino. Za vse preostale dni skupaj je tehtnica pokazala 6,9 kg odpadov, kar je pohvale vredno.

Najbolj ješči ste bili v ponedeljek, ko je bila na jedilniku sirova štručka, največ pa je ostalo mesnega namaza, in sicer kar 3,75 kg.

Pri kosilu je bilo največ odpadkov v ponedeljek, 51 kg, ko je bil na jedilniku golaž in krompirjevi žganci, najmanj pa v petek, ko so bili piščančji ražnjiči in riž.

V tem tednu je najslabše sodeloval 7. a oddelek, ki kar tri dni ni tehtal odpadkov.

Pohvaliti pa je potrebno 2. b in 5. c, ki sta tri dni vračala prazne banjice. Tudi v 1. b in 4. c ste dvakrat pojedli vse. S prazno posodo za malico pa so se v tem tednu vrnili tudi reditelji iz 7. b, 6. c in 4. a.

 

 

 

 

 

 

 

 

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)