Končno je nastopil težko pričakovan prvi šolski dan. Učenci od 2. do 9. razreda so na šolskem dvorišču počakali svoje razredničarke in razrednike, da so skupaj z njimi vstopili v lepo okrašene šolske učilnice. Dan je bil precej pester, saj je učence poleg običajnih obveznosti na prvi šolski dan v jedilnici na mizah, obloženih z dobrotami, čakala tudi samopostrežna malica.

Še posebej pa si bodo današnji dan zapomnili naši prvošolčki. Pa ne samo zato, ker z današnjim dnem začenjajo svojo pot na naši šoli, ampak tudi zato, ker sta jih takoj na začetku nagovorila in pozdravila gospa ravnateljica, Kristina Renko ter gospod župan, Matjaž Švagan. Za zabavo pa je poskrbel čarovnik, ki jih je popeljal skozi svoje trike.

Naj bo to šolsko leto uspešno in prijetno, tako za učence, kot tudi za učitelje.