V okviru akcije Veter v laseh smo 18. 5. 2018  izvedli 4. športni dan za učence od 6. do 9. razreda. Na Izlakah so se zbrali učenci vseh treh zagorskih šol in se pomerili v različnih disciplinah. Tekmovali so v atletskih disciplinah (tek na 60 in 600 m, skok v daljino) in v igrah z žogo ( košarka, nogomet, odbojka).

Našo šolo je zastopalo 51 učencev in učenk. Skoraj vsi so se veselili doseženih rezultatov in osebnih rekordov, bilo pa je tudi nekaj razočaranih obrazov, vendar trdno odločenih, da bo drugo leto bolje.

Učenci, ki se niso udeležili tekmovanj, so se odpravili na pohod do Izlak preko Klančiš in  po dobrih treh urah prispeli na cilj. Ker je bilo tekmovanje v polnem teku, so z glasnim navijanjem spodbujali sošolce in prijatelje ter se z njimi veselili dobrih rezultatov.

Martin Koncilja, Milica Zupančič