Na podlagi sklepa Sveta OŠ Ivana Skvarče z dne, 5. 3. 2018, je z današnjim dnem, 9. 3. 2018, objavljen razpis prostega delovnega mesta ravnatelja/ice v Razglasnem delu Uradnega lista RS, št.16 ter na spletni strani Občine Zagorje ob Savi in na šolski spletni strani.

Darja Murn, predsednica Sveta šole

Razpis za ravnatelja

SVET ZAVODA OŠ IVANA SKVARČE ZAGORJE OB SAVI

Cesta 9. avgusta 44, 1410 ZAGORJE OB SAVI na podlagi sklepa sveta OŠ Ivana Skvarče Zagorje ob Savi z dne 5. 3. 2018,

razpisuje delovno mesto RAVNATELJA/RAVNATELJICE

Kandidat/ka mora za imenovanje na funkcijo ravnatelja/ice izpolnjevati pogoje v skladu z Zakonom o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja (Ur.l. RS, št. 16/07 – uradno prečiščeno besedilo, 36/08, 58/09, 64/09 – popr., 65/09 – popr. 20/11, 40/12 – ZUJF, 57/12 – ZPCP-2D, 2/15 Odl.US:

U-1-269/12-24 in 47/15; v nadaljnjem besedilu: ZOFVI

Kandidati morajo imeti pedagoške, vodstvene, organizacijske in druge sposobnosti za uspešno vodenje zavoda.

Predviden začetek dela bo dne  1. 8. 2018.

Delo na delovnem mestu ravnatelja/ice se opravlja polni delovni čas.

Izbrani kandidat/ka bo imenovan/a za dobo 5 let. Za čas mandata bo z njim/njo sklenjena pogodba o zaposlitvi na delovnem mestu ravnatelja/ice.

Pisne prijave z dokazili o izpolnjevanju zahtevanih pogojev (dokazila o: izobrazbi, nazivu, opravljenem strokovnem izpitu, opravljenem ravnateljskem izpitu, delovnih izkušnjah v vzgoji in izobraževanju, potrdilo o nekaznovanosti in potrdilo sodišča, da kandidat/ka ni v kazenskem postopku) pošljite v 15 dneh po objavi razpisa na naslov:

SVET ZAVODA OŠ IVANA SKVARČE ZAGORJE OB SAVI
CESTA 9. AVGUSTA 44
1410 ZAGORJE OB SAVI
z oznako » Prijava na razpis za ravnatelja«

Kandidat/ka mora k prijavi priložiti program vodenja zavoda za mandatno obdobje, lahko pa predloži tudi kratek življenjepis.

Kandidati bodo pisno obvestilo o imenovanju prejeli v zakonitem roku.

Priloga: razpis za ravnatelja 2018