Vabilo

Tudi v letošnjem šolskem letu bomo organizirali ekskurzijo v tujino, ki je namenjena učencem zadnje triade. Pot nas bo vodila na Dunaj – kulturno in umetnostno središče Evrope nekoč in danes. Na oglede se bomo pripravili v šoli pri izbirnih predmetih z družboslovnega področja in v okviru delavnic za nadarjene učence. Pridružijo se lahko tudi drugi učenci, ki jih tema zanima. Naš cilj je, da znanje, ki so ga učenci pridobili v šoli, nadgradijo še s kakovostno izpeljanim programom ekskurzije.

Vabimo vas, da se v torek, 6. 2. 2018, ob 19. uri udeležite sestanka v večnamenskem prostoru šole, kjer bomo predstavili ekskurzijo na Dunaj. Podane vam bodo informacije v zvezi s programom, izvedbo in plačilom.

Sestanka se lahko udeležite zainteresirani učenci skupaj s starši.

 

Ravnateljica                                                                                                        V imenu mentorjev

Alenka Ašič                                                                                                         Kristina Renko

 

 

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)