Bodoči prvošolci in njihovi starši so se na četrtkovo popoldne zbrali pred podružnično šolo v Čemšeniku. Učiteljice smo jih prijazno pozdravile in pospremile v učilnico. Prihod v šolo je tako za otroka kot za celo družino velik korak in pomemben mejnik.

V tem popoldnevu nas je obiskala tudi gospa ravnateljica, Alenka Ašič in nas nagovorila s spodbudnimi besedami.

Po kratkem uvodu so se starši seznanili s postopkom vpisa svojih otrok v šolo in spoznali potek dela v prvem razredu. Otroci pa so z učiteljico Ireno odšli v sosednjo učilnico, kjer so prisluhnili zgodbi o klovnu Avgustu in se nato lotili ustvarjanja v likovnih delavnicah, vmes pa je sledilo seveda še sladko presenečenje.

Za bodoče prvošolce in njihove starše bo prvi september zelo hitro tu. V naslednjem šolskem letu bodo postali del našega podružničnega vsakdana. Z veseljem jih bomo popeljali na začetek naše skupne poti.

GALERIJA SLIK:

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)