V petek, 27. januarja, in soboto, 28. januarja, bo na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani potekala predstavitev izobraževalnih institucij- od višješolskih in srednje strokovnih programov, do visokošolskih programov in neformalnih izobraževanj, ki so na voljo v Sloveniji in tujini. Informativa je največji vseslovenski sejem izobraževanja, štipendiranja in zaposlovanja.

Dva tedna pred informativnimi dnevi se na Informativi predstavljajo izobraževalni programi srednjih, višjih, visokih šol in fakultet iz Slovenije in tujine. Na Informativi boste dobili informacije o štipendijah, o mednarodni mobilnosti, o možnostih zaposlitve in bivanju v času šolanja.

Potekala bodo različna predavanja, praktične delavnice, nastopi, predstavitve poklicev, tekmovanja iz poklicnih spretnosti in še marsikaj zanimivega.

Več lahko preberete na spletni strani www.informativa.si.