V sredo, 5.10., smo se zbrali v šoli, pojedli malico in se obsijani s soncem odpravili na jesenski pohod. Med potjo proti Gorici smo občudovali lepote narave, ki se je, še vlažna od dežja prejšnjega dne, kopala v jutranji meglici. Na Gorici smo naredili prvi postanek za požirek ali dva, nato pa nadaljevali pot mimo »Cilence«. Ustavili smo se pri kapelici v Vinah, kjer smo se okrepčali s sadjem, manjšim prigrizkom in pijačo, s čimer smo nabrali dovolj energije za pot navzdol. Ob vznožju hriba smo krožno pot zaključili. Še vedno po hribu navzdol smo prišli do Evroparka.  Po poti urejenih stez smo v strnjeni koloni zaključili pohod v Potoški vasi. Na tamkajšnjem igrišču smo se ustavili, pojedli  preostanek malice, ostali čas pa namenili igri. Obsijani z žarki jesenskega sonca smo neizmerno uživali. Čas je hitro minil in treba se je bilo vrniti v šolo. Na poti nazaj smo si veselo prepevali. V šolo smo prišli utrujeni, a zadovoljni.

Priloga: slike (.pptx)