Kar pošteno smo že zakorakali v novo šolsko leto. Učenci prvega razreda smo postali že »čisto pravi šolarji« in se v šoli dobro počutimo in znajdemo. Če bi vedeli kako smo se prav vsi učenci PŠ Čemšenik razveselili obvestila, da bomo imeli v četrtek, 15. 9. 2016, športni dan!!!!!!!!!! In to ne katerikoli športni dan, ampak KROS!!!!!!!!! Glede na to, da vsi radi tečemo, smo ga komaj čakali!!!!!!!!!!

Z avtobusom smo se odpeljali v Zagorje. V Evroparku smo se udeležili krosa, na katerem so sodelovali vsi učenci od 1. do 6. razreda OŠ Ivana SKVARČE. Skupaj smo se zabavali, pokazali kako hitro zmoremo teči, se srečali s prijatelji iz vrtca ali glasbene šole in močno navijali.

Športni dan je kar prehitro minil. Malo utrujeni, zelo zadovoljni in strašansko lačni smo se vrnili v Čemšenik, kjer nas je že čakalo okusno kosilo.

Učenci PŠ Čemšenik