….dnevi se krajšajo, narava se odeva v zlato rumene barve, ki naznanjajo pričetek jeseni in s tem tudi čas, da se ponovno snidemo…..Nastop

S temi besedami so članice KORK Čemšenik, v sodelovanju z območnim združenjem RK Zagorje in KS Čemšenik, pripravile srečanje za starejše krajane KS Čemšenik, ki je potekalo 08. 11. 2015 v gostilni Zaloka v Čemšeniku.

Za kulturni program smo tako, kot vsako leto poskrbeli tudi učenci in učiteljice podružnične šole Čemšenik. Na srečanje je prišlo veliko starostnikov od blizu in daleč. Z veseljem so prisluhnili ubranemu petju otroškega pevskega zbora Češmin in se nasmejali šalam, deklamacijam in igri, ki so jo za to priložnost pripravili.

Za konec smo zapeli še pesem o Kranjskem Janezu, si pomahali v slovo in si zaželeli: NASVIDENJE PRIHODNJE LETO!