Vse srednje šole bodo v petek, 13. februarja 2015, in v soboto, 14. februarja 2015, organizirale informativni dan, na katerem bodo učencem in njihovim staršem posredovale podrobnejša pojasnila o vpisu in izobraževanju ter druge informacije v zvezi s programi. Učenci, ki letos končujejo osnovnošolsko obveznost, bodo namesto pouka obiskali šole, v katerih želijo dobiti informacijo o vpisu. Informativni dan na vseh srednjih šolah bo potekal:

• v petek, 13. februarja, ob 9. in 15. uri ter
  • v soboto, 14. februarja, ob 9. uri.

DODATNE INFORMACIJE O IZVEDBI INFORMATIVNEGA DNEVA ZA POSAMEZNE ŠOLE

OSREDNJESLOVENSKA REGIJA

Gimnazija Šiška bo na informativnem dnevu v petek, 14. februarja 2014 , dajala informacije o programih:

• Gimnazija (športni oddelek) ob 9. uri,
  • Gimnazija ob 10.30,
  • Gimnazija (nogometni oddelek) ob 12. uri.

Istega dne popoldne, ob 15. uri,  in v soboto, 14. februarja 2015, ob 9. uri, bo posredovala informacije za vse programe hkrati.

Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo Ljubljana bo na informativnem dnevu v petek, 13. februarja 2015, dajala informacije o programih:

• Farmacevtski tehnik ob 9. uri,
  • Kozmetični tehnik in Tehnik laboratorijske biomedicine ob 11. uri,
  • Zobotehnik ob 13. uri.

Istega dne popoldne, ob 15.30, in v soboto, 14. februarja 2015, ob 9. uri, bo posredovala informacije za vse programe hkrati.

Srednja šola za oblikovanje in fotografijo Ljubljana bo izvedla informativni dan v petek, 13. februarja 2015, ob 9. uri, 11. 30 ter 15. uri, v soboto, 14. februarja 2015, ob 9. uri  in 11.30  .

Srednja vzgojiteljska in gimnazija Ljubljana bo imela informativne dneve v stavbah šole,

in sicer za izobraževalni program Predšolska vzgoja na lokaciji Kardeljeva ploščad 16, Ljubljana, za izobraževalne programe Gimnazija (splošna) ter Umetniška gimnazija: dramsko-gledališka in plesna smer, modul B: sodobni ples pa na lokaciji Kardeljeva ploščad 28 a, Ljubljana.

Erudio, zasebna gimnazija, bo izvedla informativni dan v petek, 13. februarja 2015, ob 11.30, in v soboto, 14. februarja 2015, ob 10. uri.

Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana bo izvedel informativni dan samo v petek, 13. februarja 2015, ob 10. in 15. uri.

Zavod za slepo in slabovidno mladino Ljubljana bo izvedel informativni dan vpetek, 13.

februarja 2015, ob 12. Uri.

Vaše spremstvo otroka se  pričakuje  tudi na obisku srednjih šol v Zasavju.

Obveščamo vas, da bomo prijave za vpis skupaj z učenci izpolnili v šoli, vam jih pravočasno dali v podpis in iz šole poslali na ustrezno srednjo šolo.

Šolska svetovalna služba:                                                                 Ravnateljica:

Milena Drnovšek Gluhak                                                                    Alenka Ašič