Odločitev o izbiri poklica in s tem srednje šole ni lahka. V pomoč so lahko informacije v različnih oblikah (publikacija, obisk šole, predstavitev šole, program s profesorji in dijaki). Srednje šole v Zasavju so se odločile, da vam delo in življenje na šoli predstavijo v obliki bazarja, ki ga bodo organizirale v ponedeljek,

19. 1. 2015, od 17. do 18. ure v prostorih naše šole.

Informacije vam bodo dijaki in profesorji posredovali v :

• učilnici geografije: Gimnazija Litija (program: gimnazija),
  • učilnici angleškega jezika II: Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje(program: gimnazija,športni oddelek, ekonomski tehnik),
  • učilnici angleškega jezika I: Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje(program: pomočnik v tehnoloških procesih, oblikovalec kovin- orodjar, inštalater strojnih instalacij, avtoserviser, elektrotehnik, strojni tehnik, računalniški tehnik)
  • učilnici zgodovine: Srednja šola Zagorje (program: pomočnik biotehniki in oskrbi, prodajalec, gastronom hotelir,zdravstvena nega).

Vljudno vabljeni!

Ravnateljica:                                                                   Šolska svetovalna služba:

Alenka Ašič, prof                                                              Milena Drnovšek- Gluhak, univ. dipl. psih.